Satılan

Satılık - Villa 440 m² Attiki’de

Yunanistan Attica Attika'nın geri kalanı
İstek üzeri
Property 1031 photo 1
Property 1031 photo 2
Property 1031 photo 3
Property 1031 photo 4
Property 1031 photo 5
Property 1031 photo 6
Property 1031 photo 7
Property 1031 photo 8
Property 1031 photo 9
Property 1031 photo 10
Property 1031 photo 11
Property 1031 photo 12
Property 1031 photo 13
Property 1031 photo 14
Property 1031 photo 15
Property 1031 photo 16
Property 1031 photo 17
Property 1031 photo 18
Property 1031 photo 19
Property 1031 photo 20
Property 1031 photo 21
Property 1031 photo 22
Property 1031 photo 23
Property 1031 photo 24
Property 1031 photo 25
Property 1031 photo 26
Property 1031 photo 27
  • Nesne kodu 1031
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Villa
  • Metrekare 440 m²
  • Arazi büyüklüğü 4000 m²
  • Bölge Attiki
  • Location Attika'nın geri kalanı (Attica)
  • Oda sayısı 6

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 2008
  • Oda sayısı: 6
  • Denize mesafe: 50 m

Hizmetler

  • Parking
  • Deniz manzaralı
  • Havuz
  • Şömine

Açıklama

Attiki’de satılık 440 metrekare 3-katlı villa. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, yüzme havuzu, otopark, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 800 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 12116
  • Metrekare 450 m²
  • Rooms 6
Satılık
1 300 000 € 3939 €/m²
  • Nesne kodu 12211
  • Metrekare 330 m²
  • Denize uzaklık 21000 m
Satılık
2 000 000 € 4166 €/m²
  • Nesne kodu 14290
  • Metrekare 480 m²
  • Rooms 9
Satılık
1 300 000 € 3714 €/m²
  • Nesne kodu 14434
  • Metrekare 350 m²
  • Rooms 15
Satılık
1 800 000 € 2250 €/m²
  • Nesne kodu 14468
  • Metrekare 800 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği