Satılık - Müstakil ev 405 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Kuzey Kifissia Belediyesi
1 550 000 € 1 315 000 €
3247 €/m²
Property 10181 photo 1
Property 10181 photo 2
Property 10181 photo 3
Property 10181 photo 4
Property 10181 photo 5
Property 10181 photo 6
Property 10181 photo 7
Property 10181 photo 8
Property 10181 photo 9
Property 10181 photo 10
Property 10181 photo 11
Property 10181 photo 12
Property 10181 photo 13
Property 10181 photo 14
Property 10181 photo 15
Property 10181 photo 16
Property 10181 photo 17
Property 10181 photo 18
Property 10181 photo 19
Property 10181 photo 20
Property 10181 photo 21
Property 10181 photo 22
Property 10181 photo 23
Property 10181 photo 24
Property 10181 photo 25
Property 10181 photo 26
Property 10181 photo 27
Property 10181 photo 28
Property 10181 photo 29
Property 10181 photo 30

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 1988
  • Yenileme yılı: 2014
  • Oda sayısı: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 5
  • Denize mesafe: 25000 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Hizmetler

  • Şömine
  • Depo
  • Garaj

Açıklama

Atina’da satılık 405 metrekare 3 katlı müstakil ev. zemin kat 2 yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 1. kat salon, bir mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 2. kat 4 yatak odası, 3 banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, klima, tente, bahçe, çim, garaj, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Bülten aboneliği