Satılık - Arsa 20171 m² Kassandra’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Kassandra
1 300 000 € 650 000 €
32 €/m²
Property 1014 photo 1
Property 1014 photo 2
Property 1014 photo 3
Property 1014 photo 4
Property 1014 photo 5
Property 1014 photo 6
Property 1014 photo 7
Property 1014 photo 8

Ayrıntılar

  • Plaj: песчано-галечный
  • Denize mesafe: 700 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 80 km

Açıklama

Satılık Arsa 20171 metrekare Kassandra’da (Chalkidiki). Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 1000 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 200 000 € 101 €/m²
  • Nesne kodu 4197
  • Metrekare 11875 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
1 200 000 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 11092
  • Metrekare 19000 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
1 500 000 € 185 €/m²
  • Nesne kodu 13410
  • Metrekare 8100 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
1 275 000 € 61 €/m²
  • Nesne kodu 19776
  • Metrekare 20700 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Satılık
1 800 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 22551
  • Metrekare 30000 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
1 600 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 25936
  • Metrekare 31000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 28637
  • Metrekare 28500 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
1 500 000 € 157 €/m²
  • Nesne kodu 32114
  • Metrekare 9500 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
1 500 000 € 150 €/m²
  • Nesne kodu 43363
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 3 m
Satılık
1 250 000 € 216 €/m²
  • Nesne kodu 44596
  • Metrekare 5786 m²
  • Denize uzaklık 1500 m

Bülten aboneliği