190 000 €
2714 €/m²
Property 57534 photo 1
Property 57534 photo 2
Property 57534 photo 3
Property 57534 photo 4
Property 57534 photo 5

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1962
  • Oda sayısı: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 9000 m
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Açıklama

Atina’da satılık 70 metrekare daire. Daire 5. katta bulunur, 5. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır . Asansörsüz bina.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
265 000 € 3231 €/m²
  • Nesne kodu 58121
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3
Satılık
180 000 € 160 000 € 2285 €/m²
  • Nesne kodu 58145
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
180 000 € 3272 €/m²
  • Nesne kodu 58219
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
230 000 € 162 000 € 2571 €/m²
  • Nesne kodu 58280
  • Metrekare 63 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 3378 €/m²
  • Nesne kodu 59048
  • Metrekare 74 m²
  • Rooms 3
Satılık
170 000 € 2698 €/m²
  • Nesne kodu 59130
  • Metrekare 63 m²
  • Rooms 2
Satılık
260 000 € 3132 €/m²
  • Nesne kodu 59177
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 3
Satılık
245 000 € 2041 €/m²
  • Nesne kodu 59204
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
185 000 € 2534 €/m²
  • Nesne kodu 59325
  • Metrekare 73 m²
  • Rooms 3
Satılık
200 000 € 3076 €/m²
  • Nesne kodu 59390
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği