13 nesneleri 1 sayfa

Satılık
400 000 € 555 €/m²
  • Nesne kodu 29769
  • Metrekare 720 m²
Satılık
700 000 € 103 €/m²
  • Nesne kodu 62414
  • Metrekare 6760 m²
  • Denize uzaklık 3250 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 8714
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
2 700 000 € 900 €/m²
  • Nesne kodu 8719
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Satılık
1 650 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 22864
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
3 000 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 33527
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
230 000 € 442 €/m²
  • Nesne kodu 34631
  • Metrekare 520 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
200 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 59549
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
100 000 € 1562 €/m²
  • Nesne kodu 59614
  • Metrekare 64 m²
  • Rooms 3
Satılık
82 000 € 1171 €/m²
  • Nesne kodu 64803
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3

Egedoros, Yunanistan’da Emlak

Egedoros, Selanik şehrinin hemen dışında, Orta Makedonya’da hızla gelişen bir yerleşim bölgesidir. Şehre kolay ulaşımı daha sakin bir yaşam tarzıyla birleştiren Egedoros, Kuzey Yunanistan’da emlak arayan alıcılar ve yatırımcılar için cazip bir destinasyon haline gelmiştir.

Neden Egedoros’ta Emlak Satın Almalısınız?

Bölge, kentsel ve yarı kırsal mahallelerin dengeli bir karışımını, modern olanakları ve kullanışlı ulaşım bağlantılarını sunar. Sürekli bir ev arıyor olsanız, tatil amaçlı bir mülk ya da uzun vadeli bir yatırım hedefliyor olsanız da Egedoros’taki emlak size şunları sağlar:

  • Selanik’e Yakınlık: Şehir merkezine, uluslararası havalimanına, üniversitelere ve büyük hastanelere hızlı erişim.
  • Rekabetçi Fiyatlar: Selanik’in merkezi bölgelerine göre daha uygun; değer artışı için iyi beklentiler.
  • Çeşitli Emlak Türleri: Daireler, aile evleri, yeni projeler ve arsa parselleri.
  • Eksiksiz Altyapı: Okullar, mağazalar, hizmetler ve toplu taşıma bağlantıları.

Egedoros’ta Emlak Türleri

Egedoros’ta, farklı bütçelere ve ihtiyaçlara uygun geniş bir mülk seçeneği bulabilirsiniz:

  • Daireler: Kira geliri elde etmeye ilgi duyan çiftler, öğrenciler ve yatırımcılar için idealdir.
  • Müstakil ve yarı müstakil evler: Daha fazla alan, bahçe ve otopark arayan aileler arasında popülerdir.
  • Yeni inşa projeler: Modern tasarım, enerji verimli malzemeler ve çağdaş planlar.
  • Arsa ve parseller: İmar ve planlama düzenlemelerine tabi olmak kaydıyla, özel tasarımlı evler veya geliştirme projeleri için uygundur.