6 nesneleri 1 sayfa

Satılık
680 000 € 2956 €/m²
  • Nesne kodu 10357
  • Metrekare 230 m²
  • Rooms 6
Satılık
1 200 000 € 3108 €/m²
  • Nesne kodu 24980
  • Metrekare 386 m²
  • Rooms 9
Satılık
500 000 € 1136 €/m²
  • Nesne kodu 30072
  • Metrekare 440 m²
  • Rooms 8
Satılık
600 000 € 1188 €/m²
  • Nesne kodu 30111
  • Metrekare 505 m²
  • Rooms 10
Satılık
610 000 € 2652 €/m²
  • Nesne kodu 30168
  • Metrekare 230 m²
  • Rooms 6
Satılık
260 000 € 514 €/m²
  • Nesne kodu 31134
  • Metrekare 505 m²
  • Denize uzaklık 6500 m

Kalitexnoupoli, Yunanistan'da Emlak

Kalitexnoupoli, Attika'nın en büyüleyici yerleşim bölgelerinden biridir; yeşil bir banliyönün sakinliğini, Atina'ya ve sahil şeridine kolay erişimle birleştirir. Yunanistan'da bir ev ya da yatırım amaçlı bir mülk arıyorsanız, Kalitexnoupoli emlak piyasası yaşam kalitesi, değer ve uzun vadeli potansiyel açısından çekici bir denge sunar.

Neden Kalitexnoupoli'yi Seçmelisiniz

Atina'nın daha geniş bölgesinde yer alan Kalitexnoupoli, sakin sokakları, aile dostu atmosferi ve alçak katlı konutlarıyla bilinir. Bölge sakinleri şunların keyfini çıkarır:

  • Şehir merkezinin gürültüsü ve yoğunluğuna maruz kalmadan Atina'ya yakınlık
  • Ana yollara ve toplu ulaşıma kolay erişim
  • Parklar, yeşillik ve temiz hava
  • Yakınlarda yerel mağazalar, kafeler ve temel hizmetler
  • Çocuklu aileler için okullar ve spor tesisleri

Mevcut Mülk Türleri

Kalitexnoupoli emlak piyasası geniş bir mülk yelpazesi sunar:

  • Daireler: Balkonlu modern daireler; kira geliri arayan çiftler, genç profesyoneller ve yatırımcılar için idealdir.
  • Maisonette ve şehir evleri: Özel bahçeli veya teraslı, çok katlı evler; büyüyen ailelerin tercih ettiği seçeneklerdir.
  • Müstakil evler ve villalar: Geniş alanlı, sıklıkla bahçe veya havuzla birlikte gelen; mahremiyet ve konfor isteyenler için uygundur.
  • Arsa/kadastrolu araziler: İhtiyaçlarınıza ve bütçenize göre özel bir ev inşa etme fırsatları.

Kalitexnoupoli'de Mülk Satın Alma