1 500 000 €
3125 €/m²
Property 64731 photo 1
Property 64731 photo 2
Property 64731 photo 3
Property 64731 photo 4
Property 64731 photo 5
Property 64731 photo 6
Property 64731 photo 7
Property 64731 photo 8
Property 64731 photo 9
Property 64731 photo 10
Property 64731 photo 11
Property 64731 photo 12
Property 64731 photo 13
Property 64731 photo 14
Property 64731 photo 15
Property 64731 photo 16
Property 64731 photo 17
Property 64731 photo 18
Property 64731 photo 19
Property 64731 photo 20
Property 64731 photo 21
Property 64731 photo 22
Property 64731 photo 23
Property 64731 photo 24
Property 64731 photo 25

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1991
  • Oda sayısı: 7
  • Isıtma: mazot
  • Type of flooring: marble
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • Denize mesafe: 300 m
  • Havaalanına uzaklık: 160 km

Açıklama

Merkez Yunanistan’da satılık 480 metrekare 3-katlı villa. zemin kat bir yatak odası, salon, bir mutfak, bir duşlu tuvalet, 2 kiler mevcuttur. 1. kat salon, bir mutfak, bir yemek odası, bir tuvalet mevcuttur. 2. kat 4 yatak odası, 4 duşlu tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, yüzme havuzu, otopark, bahçe, çim, barbekü, garaj, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

🏡 Theologos, Malesina’da Lüks Villa – Panoramik Deniz Manzarası & Üstün Konfor

Avantajlı bir konumda, Atina’ya sadece 90 dakika ve Theologos plajlarına 5 dakika mesafede yer alan bu 480 m²’lik eşsiz villa, Theologos Körfezi’ne engelsiz manzara sunarak lüksü ve doğanın huzurunu bir araya getiriyor.

🏠 Özellikler

  • Toplam alan: 480 m², 3 kat
  • 4 geniş yatak odası, her biri özel banyo ve iki teraslı
  • 2 tam donanımlı mutfak
  • 5 banyo ve 1 WC
  • 2 büyük oturma odası, şömine ve dinlenme alanları
  • Oyun odası ve çalışma alanı
  • Yapım yılı: 1991
  • İç merdiven, yüksek kaliteli mobilyalarla döşenmiş

🌿 Dış Mekanlar

  • 2.000 m² arsa, peyzajlı bahçeler
  • Etkileyici yüzme havuzu 112 m²

➕ Ek Özellikler

  • Geniş, bağımsız misafir evi (şömine, mutfak ve banyo)

Sonsuz maviliğe büyüleyici manzara, devasa özel havuz, mutlak huzur ve konfor ile doğanın mükemmel uyumu bu villayı deniz kenarında eşsiz bir yaşam deneyimi haline getiriyor. Kalıcı ikamet veya tatil evi için ideal bir seçimdir. Ayrıca, Golden Visa için tüm şartları karşılayan mükemmel bir yatırım fırsatıdır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 550 000 € 2605 €/m²
  • Nesne kodu 12286
  • Metrekare 595 m²
  • Rooms 10
Satılık
2 100 000 € 8400 €/m²
  • Nesne kodu 45241
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 8
Satılık
2 200 000 € 8979 €/m²
  • Nesne kodu 52571
  • Metrekare 245 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 640 000 € 8241 €/m²
  • Nesne kodu 52582
  • Metrekare 199 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
1 920 000 € 3840 €/m²
  • Nesne kodu 52633
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 8
Satılık
1 500 000 € 3125 €/m²
  • Nesne kodu 64731
  • Metrekare 480 m²
  • Rooms 7

Bülten aboneliği