16 nesneleri 2 sayfa

Satılık
130 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 46525
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
540 000 € 520 000 € 2476 €/m²
  • Nesne kodu 59911
  • Metrekare 210 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
20 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 60205
  • Metrekare 1021 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
80 000 € 108 €/m²
  • Nesne kodu 60695
  • Metrekare 734 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
38 000 € 213 €/m²
  • Nesne kodu 63459
  • Metrekare 178 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
420 000 € 400 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 63738
  • Metrekare 160 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
160 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 64123
  • Metrekare 4400 m²
  • Denize uzaklık 1700 m

Sithonia, Agios Nikolaos'ta Gayrimenkul – Halkidiki’de Eviniz

Sithonia, Halkidiki’de yer alan Agios Nikolaos, Yunanistan’da mülk satın almak için en cazip yerlerden biridir. Bu geleneksel köy; otantik bir Yunan atmosferini, güzel plajları ve Ege Denizi’nin en ünlü koylarına pratik erişimi bir araya getirir. Tatil evi, emeklilik için bir kaçış noktası ya da yatırım amaçlı bir mülk arıyorsanız, Agios Nikolaos’taki gayrimenkuller mükemmel bir seçimdir.

Sithonia, Agios Nikolaos’ta Neden Gayrimenkul Almalısınız?

Agios Nikolaos bölgesi, Halkidiki’nin merkezindeki “orta ayak” olan Sithonia’nın kalbinde yer alır. Şunlarıyla bilinir:

  • Trani Ammouda, Lagonisi ve Ormos Panagias gibi kristal berraklığında sular ve kumsallar
  • Gürültülü kitlesel turizmden uzak, sakin ve aile dostu bir atmosfer
  • Resim gibi köy dokusunda geleneksel tavernalar, küçük kafeler ve yerel mağazalar
  • Selanik Havalimanı’na kolay erişim (arabayla yaklaşık 1,5–2 saat)
  • İyi altyapı ve yıl boyunca hizmetler

Konumu ve gelişen altyapısı sayesinde Agios Nikolaos’taki gayrimenkuller; hem yaşam tarzı avantajları hem de uzun vadeli yatırım potansiyeli sunar.

Agios Nikolaos’ta Satılık Mülk Türleri

Sithonia, Agios Nikolaos’taki emlak piyasası geniş bir seçenek yelpazesi sunar:

  • Daireler ve dubleks daireler – Tatil kullanımı ve kira geliri için ideal
  • Müstakil evler – Özel bahçeleri ve otoparkıyla konforlu evler