15 nesneleri 1 sayfa

Önerilen Satılık
168 000 € 2545 €/m²
  • Nesne kodu 64134
  • Metrekare 66 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
174 000 € 2636 €/m²
  • Nesne kodu 64135
  • Metrekare 66 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
175 000 € 2651 €/m²
  • Nesne kodu 64149
  • Metrekare 66 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
260 000 € 245 000 € 3500 €/m²
  • Nesne kodu 63990
  • Metrekare 70 m²
  • Denize uzaklık 180 m
Satılık
300 000 € 275 000 € 3353 €/m²
  • Nesne kodu 64073
  • Metrekare 82 m²
  • Denize uzaklık 180 m
Satılık
270 000 € 250 000 € 3048 €/m²
  • Nesne kodu 64074
  • Metrekare 82 m²
  • Denize uzaklık 180 m
Satılık
87 000 € 2558 €/m²
  • Nesne kodu 64092
  • Metrekare 34 m²
  • Rooms 2
Satılık
235 000 € 215 000 € 3071 €/m²
  • Nesne kodu 64147
  • Metrekare 70 m²
  • Denize uzaklık 180 m
Satılık
134 000 € 2528 €/m²
  • Nesne kodu 65975
  • Metrekare 53 m²
  • Rooms 3
Satılık
149 000 € 2483 €/m²
  • Nesne kodu 65977
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 3
Satılık
148 000 € 2466 €/m²
  • Nesne kodu 65980
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 3
Satılık
144 500 € 2491 €/m²
  • Nesne kodu 65981
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 3
Satılık
36 000 € 180 €/m²
  • Nesne kodu 40565
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
150 000 € 3409 €/m²
  • Nesne kodu 62388
  • Metrekare 44 m²
  • Rooms 2
Satılık
155 000 € 3369 €/m²
  • Nesne kodu 62497
  • Metrekare 46 m²
  • Rooms 2

Yunanistan, Akti Neon Kerdilion’da Gayrimenkul

Akti Neon Kerdilion, Kuzey Yunanistan’da uzun kumsalları, berrak suları ve sakin yaşam tarzıyla bilinen güzel bir sahil bölgesidir. Serres bölgesinde, Selanik ve Kavala’ya yakın konumuyla Yunanistan’da mülk satın almak için mükemmel bir seçenektir – ister tatil evi arıyor olun, ister daimi ikamet, ister de yatırım fırsatı.

Neden Akti Neon Kerdilion’da Gayrimenkul Satın Almalısınız?

Akti Neon Kerdilion’un sahil şeridi, büyük turistik tesislerin gürültüsünden uzak, huzurlu bir atmosfer sunar; buna rağmen temel hizmetlerin hepsi yakındadır. Yaz sezonunda kafeler, tavernalar, marketler ve sahil barları hizmet verirken, daha geniş bölge bankalar, eczaneler ve tıbbi hizmetler gibi imkânlar sağlar. Bu huzur ile kolaylığın dengesi, Akti Neon Kerdilion’daki gayrimenkulleri aileler, emekliler ve yatırımcılar için son derece cazip kılar.

Buradaki mülk fiyatları, birçok popüler Yunan adası ve Halkidiki’ye kıyasla hâlâ daha uygundur. Alıcılar şunları bulabilir:

  • Denize sıfır, sahile doğrudan erişimli daireler
  • Özel bahçeli müstakil evler
  • Denize yakın konumda yapı parselleri
  • Sezonluk kiralama geliri için uygun tatil evleri

Konum ve Erişilebilirlik

Akti Neon Kerdilion, Strymonikos Körfezi kıyısında yer alır. Bölgeye karayolu bağlantıları kolaydır:

  • Selanik – yaklaşık 1 saat sürüş, uluslararası havaalanı ve önemli hizmetlerle
  • Serres – tam altyapıya sahip bölge başkenti
  • Kültürel ve tarihi alanlar – Amphipolis ve Athos Dağı (feribotla) dahil