8 nesneleri 1 sayfa

Satılık
130 000 € 1181 €/m²
  • Nesne kodu 60296
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3
Satılık
265 000 € 1060 €/m²
  • Nesne kodu 61978
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 6
Satılık
380 000 € 1055 €/m²
  • Nesne kodu 62019
  • Metrekare 360 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
2 000 000 € 1 650 000 € 3300 €/m²
  • Nesne kodu 62813
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 55 m
Satılık
500 000 € 407 €/m²
  • Nesne kodu 63863
  • Metrekare 1227 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
300 000 € 2142 €/m²
  • Nesne kodu 64062
  • Metrekare 140 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
500 000 € 602 €/m²
  • Nesne kodu 64450
  • Metrekare 830 m²
  • Denize uzaklık 370 m
Satılık
265 000 € 1892 €/m²
  • Nesne kodu 65533
  • Metrekare 140 m²
  • Denize uzaklık 190 m

Yunanistan’da Emlak – Kavala Merkezi

Yunanistan’da deniz manzaralı, canlı bir atmosfere sahip ve yüksek yatırım potansiyeli olan bir mülk mü arıyorsunuz? Kavala’nın merkezi, Kuzey Yunanistan’daki en cazip emlak lokasyonlarından biridir. Burada, tarihi bir çekicilik modern şehir hayatıyla buluşarak hem yaşam hem de kiralama geliri için ideal koşullar yaratır.

Neden Kavala Merkezi

Kavala, Ege Denizi’nin üzerinde amfi tiyatro şeklinde kurulmuş zarif bir kıyı şehridir. Merkez semtler, yürüyerek aşağıdaki yerlere yakındır:

  • Liman, marina ve sahil yürüyüş yolu
  • Mağazalar, kafeler, geleneksel tavernalar ve barlar
  • Okullar, kamu hizmetleri ve sağlık tesisleri
  • Kültürel mekânlar, müzeler ve tarihi Eski Şehir

Selanik ile Alexandroupoli arasında stratejik bir konumda olması sayesinde Kavala, Thassos ve Samothraki adalarına seyahat için de bir merkezdir; bu durum kiralık merkezi mülk talebini daha da artırır.

Kavala Merkezindeki Mülk Türleri

Kavala’nın merkezindeki emlak pazarı, her bütçeye ve amaca uygun seçenekler sunar:

  • Daireler ve stüdyolar – sürekli ikamet, tatil evleri veya kısa dönem kiralamalar için idealdir (Airbnb, Booking).
  • Restore edilmiş neoklasik evler – karakterli, benzersiz özelliklere sahip; butik oteller veya pansiyonlar için uygundur.
  • Modern yeni inşa daireler – asansörlü, balkonlu ve deniz veya şehir manzaralı enerji verimli yapılar.
  • Ticari mülkler – yoğun yaya trafiğine sahip sokaklarda ofisler, mağazalar ve iş alanları.