520 000 €
1926 €/m²
Property 51882 photo 1
Property 51882 photo 2
Property 51882 photo 3
Property 51882 photo 4
Property 51882 photo 5
Property 51882 photo 6
Property 51882 photo 7
Property 51882 photo 8
Property 51882 photo 9
Property 51882 photo 10
Property 51882 photo 11
Property 51882 photo 12
Property 51882 photo 13
Property 51882 photo 14
Property 51882 photo 15
Property 51882 photo 16
Property 51882 photo 17
Property 51882 photo 18
Property 51882 photo 19
Property 51882 photo 20
Property 51882 photo 21
Property 51882 photo 22
Property 51882 photo 23
Property 51882 photo 24
Property 51882 photo 25
Property 51882 photo 26
Property 51882 photo 27
Property 51882 photo 28
Property 51882 photo 29

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2007
  • Oda sayısı: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 14000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 8 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Selanik çevresinde satılık 270 metrekare mezonet. Mezonet 3 oluşmaktadır, Yarı bodrum katı amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. zemin kat 3 yatak odası, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 1. kat amerikan mutfak mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak köşe taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca şömine, otopark, bahçe, asansör, bulunmaktadır.

Konum

Panoramik resimler

Benzer öğeler

Satılık
500 000 € 2136 €/m²
  • Nesne kodu 30042
  • Metrekare 234 m²
  • Rooms 6
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 35654
  • Metrekare 210 m²
  • Rooms 5
Satılık
590 000 € 1475 €/m²
  • Nesne kodu 38162
  • Metrekare 400 m²
  • Rooms 7
Satılık
520 000 € 1925 €/m²
  • Nesne kodu 51882
  • Metrekare 270 m²
  • Rooms 5
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 58452
  • Metrekare 290 m²
  • Rooms 4
Satılık
565 000 € 3445 €/m²
  • Nesne kodu 61037
  • Metrekare 164 m²
  • Rooms 4
Satılık
565 000 € 3766 €/m²
  • Nesne kodu 61038
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 4
Satılık
440 000 € 3283 €/m²
  • Nesne kodu 61039
  • Metrekare 134 m²
  • Rooms 4
Satılık
675 000 € 4530 €/m²
  • Nesne kodu 61042
  • Metrekare 149 m²
  • Rooms 4
Satılık
675 000 € 4787 €/m²
  • Nesne kodu 61044
  • Metrekare 141 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği