150 000 €
300 €/m²
Property 30937 photo 1
Property 30937 photo 2
Property 30937 photo 3
Property 30937 photo 4
Property 30937 photo 5
Property 30937 photo 6
Property 30937 photo 7
Property 30937 photo 8
Property 30937 photo 9
Property 30937 photo 10

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 4 km
  • Havaalanına uzaklık: 140 km

Açıklama

Satılık Arsa 500 metrekare Kiaritsi’de. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 120 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
150 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 22710
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
150 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 30937
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
160 000 € 320 €/m²
  • Nesne kodu 34092
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
140 000 € 280 €/m²
  • Nesne kodu 53075
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 70 m
Satılık
150 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 61761
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
160 000 € 320 €/m²
  • Nesne kodu 62183
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
159 000 € 318 €/m²
  • Nesne kodu 62528
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
130 000 € 260 €/m²
  • Nesne kodu 62684
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 3200 m
Satılık
150 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 62781
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
160 000 € 320 €/m²
  • Nesne kodu 62852
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 1400 m

Bülten aboneliği