Satılık - Yatırım, iş 1500 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
İstek üzeri
Property 9297 photo 1
Property 9297 photo 2
Property 9297 photo 3
Property 9297 photo 4
Property 9297 photo 5
Property 9297 photo 6
Property 9297 photo 7
Property 9297 photo 8
  • Nesne kodu 9297
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Yatırım, iş
  • Metrekare 1500 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 7000 m
  • Havaalanına uzaklık: 21 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz

Açıklama

satılık iş amaçlı 1500 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Yatırım, iş ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, yüzme havuzu, otopark, bulunmaktadır.

Kıbrıs Pissouri'de satılık bu emlaklar harika bir yatırım fırsatı!

Pissouri Köyü'nün eteklerinde 12 daire ve 4  dubleks daireden oluşan, az katlı bina tipinde bir kompleks satışa sunulmaktadır. Barlar, Restoranlar, Tavernalar, Bankalar, Postane, Mini Market ve Haber Standlarının bulunduğu pitoresk köy meydanına birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bozulmamış bir alan. 

Zarif tasarımlı iki yatak odalı daireler ve ortak havuzlu (böbrek şeklinde), duş ve soyunma odası olanakları, özel otopark, merkezi uydu ile tamamlanan ve mahremiyeti sağlamak için uzaktan kumandalı elektrikli bom girişi olan Şehir Evleri (16 Ünite).

Ana Özellikler:

• Olanaklara ve hizmetlere yürüme mesafesinde modern gelişme.
• Plajlara, golf sahalarına ve beş yıldızlı tatil köylerine yakın.
• Geniş, ortak yüzme havuzu.
• Mükemmel yatırım potansiyeline sahip birinci sınıf geliştirme.
• Limasol ve Baf kasabalarının ortasında.
• Otoyola kolay ulaşım.

Plan dışı proje. Satış sözleşmesinin imzalanmasından 18 ay sonra projenin teslimi.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
3 038 500 € 1940 €/m²
  • Nesne kodu 25563
  • Metrekare 1566 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
2 300 000 € 3538 €/m²
  • Nesne kodu 26550
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 280 m
Satılık
275 000 € 1057 €/m²
  • Nesne kodu 32316
  • Metrekare 260 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 33716
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
2 400 000 € 2 000 000 € 6802 €/m²
  • Nesne kodu 34231
  • Metrekare 294 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
2 200 000 € 12021 €/m²
  • Nesne kodu 34239
  • Metrekare 183 m²
  • Denize uzaklık 40 m
Satılık
125 000 € 1116 €/m²
  • Nesne kodu 36164
  • Metrekare 112 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Kiralık
den 2 500 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 36511
  • Metrekare 187 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
220 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 36563
  • Metrekare 110 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
4 200 000 € 4 000 000 € 4968 €/m²
  • Nesne kodu 36727
  • Metrekare 805 m²
  • Denize uzaklık 80 m

Bülten aboneliği