Satılan

Satılık - Daire 70 m² Selanik’te

Yunanistan Selanik Selanik - Belediye
İstek üzeri
Property 8762 photo 1
Property 8762 photo 2
Property 8762 photo 3
Property 8762 photo 4
Property 8762 photo 5
Property 8762 photo 6
Property 8762 photo 7
Property 8762 photo 8
Property 8762 photo 9
Property 8762 photo 10
Property 8762 photo 11
  • Nesne kodu 8762
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 70 m²
  • Bölge Selanik
  • Location Selanik - Belediye (Selanik)
  • Oda sayısı 3

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1979
  • Yenileme yılı: 2004
  • Oda sayısı: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 19 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Depo

Açıklama

Selanik’te satılık 70 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, asansör, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Yatırım Satılık
150 000 € 1500 €/m²
  • Nesne kodu 60545
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
160 000 € 1882 €/m²
  • Nesne kodu 60567
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 3
Satılık
85 000 € 1307 €/m²
  • Nesne kodu 60610
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 1724 €/m²
  • Nesne kodu 60737
  • Metrekare 145 m²
  • Rooms 4
Satılık
205 000 € 1933 €/m²
  • Nesne kodu 60786
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 4
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 60824
  • Metrekare 147 m²
  • Rooms 4
Satılık
173 000 € 2337 €/m²
  • Nesne kodu 60995
  • Metrekare 74 m²
  • Rooms 3
Satılık
101 000 € 2657 €/m²
  • Nesne kodu 61018
  • Metrekare 38 m²
  • Rooms 2
Satılık
110 000 € 1375 €/m²
  • Nesne kodu 61150
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği