Satılan

Satılık - Müstakil ev 70 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
İstek üzeri
Property 8209 photo 1
Property 8209 photo 2
Property 8209 photo 3
Property 8209 photo 4
Property 8209 photo 5

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Oda sayısı: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 10000 m
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Hizmetler

  • Depo

Açıklama

Korfu’da satılık 70 metrekare 2 katlı müstakil ev. Yarı bodrum katı amerikan mutfak, bir banyo, bir kiler mevcuttur. zemin kat 2 yatak odası mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Gayrimenkul reserve edilmiştir!

Konum

Benzer öğeler

Satılık
640 000 € 2133 €/m²
  • Nesne kodu 41798
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
550 000 € 410 000 € 1366 €/m²
  • Nesne kodu 42192
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 180 m
Satılık
900 000 € 2571 €/m²
  • Nesne kodu 42301
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
55 000 € 500 €/m²
  • Nesne kodu 42947
  • Metrekare 110 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
100 000 € 1098 €/m²
  • Nesne kodu 43751
  • Metrekare 91 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 1227 €/m²
  • Nesne kodu 43996
  • Metrekare 220 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
110 000 € 1466 €/m²
  • Nesne kodu 44755
  • Metrekare 75 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
20 000 € 384 €/m²
  • Nesne kodu 44845
  • Metrekare 52 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
2 700 000 € 13170 €/m²
  • Nesne kodu 45029
  • Metrekare 205 m²
  • Rooms 9
Satılık
440 000 € 2233 €/m²
  • Nesne kodu 45862
  • Metrekare 197 m²
  • Rooms 12

Bülten aboneliği