Satılan

Satılık - Müstakil ev 240 m² Loutraki’de

Yunanistan Mora Yarımadası Korint Loutraki-Perachora
450 000 €
1875 €/m²
Property 815 photo 1
Property 815 photo 2
Property 815 photo 3

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2002
  • Oda sayısı: 6: 0 и 1 этаж - по 3спальни, 2 ванных, кухня, салон
  • Diğer olanaklar: барбекю, автономное отопление, кондиционеры, солнечный нагреватель воды, складское помещение
  • Denize mesafe: 800 m
  • Havaalanına uzaklık: 110 km

Hizmetler

  • Şömine

Açıklama

Loutraki’de satılık 240 metrekare 0 katlı müstakil ev. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
375 000 € 2343 €/m²
  • Nesne kodu 11406
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 4
Satılık
500 000 € 3125 €/m²
  • Nesne kodu 13160
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 4
Satılık
450 000 € 1666 €/m²
  • Nesne kodu 17772
  • Metrekare 270 m²
  • Rooms 7
Satılık
400 000 € 2439 €/m²
  • Nesne kodu 19273
  • Metrekare 164 m²
  • Rooms 6
Satılık
670 000 € 1781 €/m²
  • Nesne kodu 38877
  • Metrekare 376 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği