Satılan

Satılık - Daire 170 m² Selanik’te

Yunanistan Selanik Selanik - Belediye
İstek üzeri
Property 701 photo 1
Property 701 photo 2
Property 701 photo 3
Property 701 photo 4
Property 701 photo 5
Property 701 photo 6
Property 701 photo 7
Property 701 photo 8
Property 701 photo 9
Property 701 photo 10
Property 701 photo 11
Property 701 photo 12
Property 701 photo 13
Property 701 photo 14
Property 701 photo 15
  • Nesne kodu 701
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 170 m²
  • Bölge Selanik
  • Location Selanik - Belediye (Selanik)
  • Oda sayısı 4

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 8
  • Kat: 7. kat
  • Oda sayısı: 4: гостиная, кухня, 3 спальные, ванная, туалет, огромная веранда
  • Diğer olanaklar: отопление, кондиционер, тенд на веранде, дорогая классическая мебель, отдельная studio на крыше, кладовая на цокальном этаже
  • Denize mesafe: 20 m
  • Havaalanına uzaklık: 7 km

Hizmetler

  • Deniz manzaralı
  • Asansör
  • Şömine

Açıklama

Selanik’te satılık 170 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, asansör, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Kiralık
den 500 € /her ay 8 €/m²
  • Nesne kodu 65105
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 2
Önerilen Satılık
168 000 € 1826 €/m²
  • Nesne kodu 65112
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 4
Satılık
189 000 € 2520 €/m²
  • Nesne kodu 65127
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
330 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 65148
  • Metrekare 132 m²
  • Rooms 6
Satılık
189 000 € 2486 €/m²
  • Nesne kodu 65151
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 3
Satılık
800 000 € 5714 €/m²
  • Nesne kodu 65153
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 6

Bülten aboneliği