700 000 €
10000 €/m²
Property 6661 photo 1
Property 6661 photo 2
Property 6661 photo 3
Property 6661 photo 4
Property 6661 photo 5
Property 6661 photo 6
Property 6661 photo 7
Property 6661 photo 8
Property 6661 photo 9
Property 6661 photo 10
Property 6661 photo 11
Property 6661 photo 12
Property 6661 photo 13
Property 6661 photo 14
Property 6661 photo 15
Property 6661 photo 16
Property 6661 photo 17
Property 6661 photo 18

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Açıklama

Zante’te satılık iş amaçlı 70 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Yatırım, iş ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir..

Konum

Benzer öğeler

Satılık
630 000 € 1750 €/m²
  • Nesne kodu 5871
  • Metrekare 360 m²
  • Rooms 12
Satılık
700 000 € 10000 €/m²
  • Nesne kodu 6661
  • Metrekare 70 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
950 000 € 800 000 € 8000 €/m²
  • Nesne kodu 37453
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 650 m

Bülten aboneliği