İstek üzeri
Property 66140 photo 1
Property 66140 photo 2
Property 66140 photo 3
Property 66140 photo 4
Property 66140 photo 5
Property 66140 photo 6
Property 66140 photo 7

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1970
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: diğer
  • Koşul: Eski inşaat
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 3000 m
  • Havaalanına uzaklık: 12 km

Hizmetler

  • Parking
  • Access

Açıklama

Selanik’te satılık 70 metrekare 1 katlı müstakil ev. Ev 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca otopark, bahçe, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
450 000 € 1046 €/m²
  • Nesne kodu 51230
  • Metrekare 430 m²
  • Rooms 7
Satılık
230 000 € 1916 €/m²
  • Nesne kodu 56437
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 5
Satılık
370 000 € 3523 €/m²
  • Nesne kodu 58302
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 5
Satılık
550 000 € 1222 €/m²
  • Nesne kodu 59384
  • Metrekare 450 m²
  • Rooms 10
Satılık
320 000 € 888 €/m²
  • Nesne kodu 59446
  • Metrekare 360 m²
  • Rooms 5
Satılık
80 000 € 1230 €/m²
  • Nesne kodu 59578
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 2
Satılık
600 000 € 2608 €/m²
  • Nesne kodu 59960
  • Metrekare 230 m²
  • Rooms 8
Satılık
500 000 € 1204 €/m²
  • Nesne kodu 60209
  • Metrekare 415 m²
  • Rooms 5
Satılık
255 000 € 3187 €/m²
  • Nesne kodu 62119
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 1850 m

Bülten aboneliği