Property 65790 photo 1
Property 65790 photo 2
Property 65790 photo 3
Property 65790 photo 4
Property 65790 photo 5
Property 65790 photo 6

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2026
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: ısıtma pompası
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 270 m
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Hizmetler

  • Parking
  • Depo
  • Çift cam
  • Tatil evi

Açıklama

Attiki’de satılık 53 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca klima, otopark, bahçe, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

---------------------------------------------------------------------------

Saronida’nın merkezinde, denize sadece 270 metre mesafede yer alan bu 53 m² büyüklüğündeki modern ve lüks zemin kat daire, yazlık kullanım veya yatırım için ideal bir seçenektir.

Gayrimenkul, yüksek standartlara sahip ve yapım aşamasında olan bir projede yer almakta olup, tahmini teslim tarihi 25/06/2027’dir. A+ enerji sınıfı ve çağdaş tasarımıyla öne çıkmaktadır.

İç Mekan:

Daire tek seviyede planlanmış olup, 1 yatak odası, açık plan salon ve mutfak ile 1 duşlu WC’den oluşmaktadır. Aydınlık ve fonksiyonel yaşam alanları sunar. Güvenlik kapısı, alarm sistemi altyapısı, güneş enerjili su ısıtıcısı ve fan coil sistemi ile bağımsız ısıtma mevcuttur. Isı yalıtımlı çift camlı pencereler enerji tasarrufu sağlar.

Dış Mekan:

Batı cepheli geniş veranda, keyifli vakit geçirmek için idealdir. Ayrıca otopark alanı ve bodrum deposu bulunmaktadır.

Sessiz bir yerleşim bölgesinde bulunan daire, havaalanına 30 km mesafede olup, denize yakınlığı ve Atina’ya kolay ulaşımıyla dikkat çekmektedir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
190 000 € 2111 €/m²
  • Nesne kodu 8631
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 5434 €/m²
  • Nesne kodu 10397
  • Metrekare 46 m²
  • Rooms 2
Satılık
285 000 € 1583 €/m²
  • Nesne kodu 10489
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 5
Satılık
300 000 € 2400 €/m²
  • Nesne kodu 11499
  • Metrekare 125 m²
  • Rooms 4
Satılık
200 000 € 1818 €/m²
  • Nesne kodu 13307
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 4
Satılık
257 000 € 1917 €/m²
  • Nesne kodu 13560
  • Metrekare 134 m²
  • Rooms 4
Satılık
270 000 € 4736 €/m²
  • Nesne kodu 22986
  • Metrekare 57 m²
  • Rooms 2
Satılık
320 000 € 4210 €/m²
  • Nesne kodu 23915
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 3
Satılık
295 000 € 4214 €/m²
  • Nesne kodu 36572
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
255 000 € 3072 €/m²
  • Nesne kodu 43948
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği