120 000 €
1714 €/m²
Property 6569 photo 1
Property 6569 photo 2
Property 6569 photo 3
Property 6569 photo 4
Property 6569 photo 5
Property 6569 photo 6
Property 6569 photo 7
Property 6569 photo 8
Property 6569 photo 9
Property 6569 photo 10
Property 6569 photo 11
Property 6569 photo 12
Property 6569 photo 13

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2008
  • Oda sayısı: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 6000 m
  • Havaalanına uzaklık: 100 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo
  • Garaj

Açıklama

Pieria’da satılık 70 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, otopark, çim, barbekü, garaj, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 1032 €/m²
  • Nesne kodu 51091
  • Metrekare 155 m²
  • Rooms 5
Satılık
159 000 € 1282 €/m²
  • Nesne kodu 52841
  • Metrekare 124 m²
  • Rooms 4
Satılık
160 000 € 800 €/m²
  • Nesne kodu 57039
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 3
Satılık
140 000 € 1333 €/m²
  • Nesne kodu 57100
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 4
Satılık
140 000 € 123 000 € 878 €/m²
  • Nesne kodu 60280
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 4
Satılık
140 000 € 123 000 € 878 €/m²
  • Nesne kodu 60282
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 4
Satılık
130 000 € 120 000 € 1090 €/m²
  • Nesne kodu 61449
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3
Satılık
160 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 62094
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
130 000 € 833 €/m²
  • Nesne kodu 64020
  • Metrekare 156 m²
  • Rooms 4
Satılık
140 000 € 1308 €/m²
  • Nesne kodu 64563
  • Metrekare 107 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği