135 000 €
2547 €/m²
Property 64812 photo 1
Property 64812 photo 2
Property 64812 photo 3
Property 64812 photo 4
Property 64812 photo 5
Property 64812 photo 6
Property 64812 photo 7
Property 64812 photo 8
Property 64812 photo 9
Property 64812 photo 10
Property 64812 photo 11
Property 64812 photo 12
Property 64812 photo 13
Property 64812 photo 14

Ayrıntılar

  • Kat: 3. kat
  • Yapım Yılı: 1978
  • Yenileme yılı: 2019
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: elektrikli
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 8400 m
  • Havaalanına uzaklık: 38 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 53 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat bir yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca tente, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

-----------------------------------------

Satılık: Atina, Sepolia’da 53 m² yenilenmiş daire, 1978 yapımı bir binanın 2. katında yer almakta olup 2019 yılında tamamen yenilenmiştir. Daire, mükemmel bir yerleşim planı, bol doğal ışık ve parka doğru açık bir manzara sunarak huzurlu bir şehir yaşamı sağlar.

Ana Alanlar

  • Aydınlık bir oturma odası, tenteli balkona çıkış imkânı.
  • Rahat bir yatak odası, oturum veya yatırım için ideal.
  • Modern bir banyo, kaliteli malzemelerle yenilenmiş.
  • Fonksiyonel ve bakımlı bir mutfak.

Özellikler

  • Alan: 53 m²
  • Kat: 2. kat
  • Yapım yılı: 1978
  • Yenileme: 2019
  • Yatak odası: 1
  • Banyo: 1
  • Enerji sınıfı: E
  • Elektrikli ısıtma
  • Tente
  • Park manzaralı, aydınlık daire

Atina merkezine yakın konforlu bir yaşam arayanlar veya yüksek talep gören bir bölgede yatırım yapmak isteyenler için mükemmel bir seçenektir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
185 000 € 2534 €/m²
  • Nesne kodu 59325
  • Metrekare 73 m²
  • Rooms 3
Satılık
200 000 € 3076 €/m²
  • Nesne kodu 59390
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 2
Satılık
200 000 € 3508 €/m²
  • Nesne kodu 59435
  • Metrekare 57 m²
  • Rooms 2
Satılık
180 000 € 2337 €/m²
  • Nesne kodu 60136
  • Metrekare 77 m²
  • Rooms 3
Satılık
175 000 € 3365 €/m²
  • Nesne kodu 60289
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 2
Satılık
185 000 € 2434 €/m²
  • Nesne kodu 60318
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 3
Satılık
195 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 60644
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Satılık
200 000 € 3846 €/m²
  • Nesne kodu 64225
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 3
Satılık
170 000 € 3400 €/m²
  • Nesne kodu 65091
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
174 000 € 2676 €/m²
  • Nesne kodu 65111
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği