430 000 €
1078 €/m²
Property 64775 photo 1
Property 64775 photo 2
Property 64775 photo 3

Ayrıntılar

Açıklama

satılık 399 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
355 000 € 2751 €/m²
  • Nesne kodu 43900
  • Metrekare 129 m²
  • Rooms 3
Satılık
385 000 € 2810 €/m²
  • Nesne kodu 43901
  • Metrekare 137 m²
  • Rooms 3
Satılık
465 000 € 2980 €/m²
  • Nesne kodu 43904
  • Metrekare 156 m²
  • Rooms 4
Satılık
585 000 € 2232 €/m²
  • Nesne kodu 43905
  • Metrekare 262 m²
  • Rooms 4
Satılık
400 000 € 1204 €/m²
  • Nesne kodu 52026
  • Metrekare 332 m²
  • Rooms 4
Satılık
360 000 € 2264 €/m²
  • Nesne kodu 52028
  • Metrekare 159 m²
  • Rooms 3
Satılık
395 000 € 2438 €/m²
  • Nesne kodu 52081
  • Metrekare 162 m²
  • Rooms 4
Satılık
405 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 52082
  • Metrekare 162 m²
  • Rooms 4
Satılık
360 000 € 2627 €/m²
  • Nesne kodu 52183
  • Metrekare 137 m²
  • Rooms 4
Satılık
430 000 € 1077 €/m²
  • Nesne kodu 64775
  • Metrekare 399 m²

Bülten aboneliği