600 000 €
1579 €/m²
Property 64730 photo 1
Property 64730 photo 2
Property 64730 photo 3
Property 64730 photo 4
Property 64730 photo 5
Property 64730 photo 6
Property 64730 photo 7
Property 64730 photo 8
Property 64730 photo 9
Property 64730 photo 10
Property 64730 photo 11
Property 64730 photo 12
Property 64730 photo 13
Property 64730 photo 14
Property 64730 photo 15

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 4
  • Yapım Yılı: 2005
  • Oda sayısı: 10
  • Isıtma: mazot
  • Type of flooring: tiles
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • Denize mesafe: 200 m
  • En yakın şehire uzaklık: 9 km
  • Havaalanına uzaklık: 75 km

Açıklama

Attiki’de satılık 380 metrekare 4-katlı villa. zemin kat bir yatak odası, salon, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 1. kat bir yatak odası, 2 salon, bir mutfak, bir yemek odası, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. 2. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, 2 duşlu tuvalet mevcuttur. Loft bir yatak odası mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, tente, yüzme havuzu, otopark, bahçe, barbekü, garaj, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

🏡 Pachi, Megara’da Ultra Lüks Villa – Panoramik Deniz Manzarası & Mutlak Mahremiyet

Attika’nın en huzurlu ve manzaralı bölgelerinden birinde, denize sadece 50 metre mesafede yer alan bu etkileyici villa, 2.500 m²’lik geniş bir arsada konumlanmış olup toplam 380 m² yaşam alanı sunar. Mülk, 360° panoramik deniz manzarası ile lüksü ve sahil yaşamının huzurunu bir araya getiriyor.

🏠 Özellikler

  • Toplam alan: 380 m², 4 kat
  • 5 geniş yatak odası
  • 3 tam donanımlı mutfak
  • 4 banyo ve 2 büyük oturma odası
  • Çatı katı ve oyun odası
  • İç merdiven ve modern mimari
  • Yapım yılı: 2005

🌿 Dış Mekanlar

  • 2.500 m² arsa, peyzajlı bahçe ve ağaçlar
  • Deniz manzaralı etkileyici yüzme havuzu
  • Unutulmaz gün batımları için geniş teraslar
  • Kapalı otopark ve depo alanı

✨ Konfor & İmkanlar

  • Yüksek kaliteli mobilyalarla döşenmiş
  • Şömine, tüm odalarda klima
  • Güneş enerjili su ısıtıcısı ve gece elektriği
  • Güvenlik kapısı, alarm sistemi ve yangın güvenliği

🔐 Güvenlik & Teknoloji

  • Gelişmiş alarm sistemi ve güvenlik önlemleri
  • Enerji sınıfı C
  • Yenilenmiş yapı

Villa, yerleşim bölgesinde olup Atina’ya kolay erişim sağlar ve deniz kenarında lüks ve huzur arayanlar için ideal bir sığınaktır. Benzersiz konumu, üstün yapı kalitesi ve geniş tasarımı ile bu mülk, kalıcı ikamet veya tatil evi için mükemmel bir seçimdir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
600 000 € 1558 €/m²
  • Nesne kodu 9429
  • Metrekare 385 m²
  • Rooms 6
Satılık
600 000 € 470 000 € 2136 €/m²
  • Nesne kodu 26997
  • Metrekare 220 m²
  • Rooms 4
Satılık
800 000 € 3137 €/m²
  • Nesne kodu 29453
  • Metrekare 255 m²
  • Rooms 6
Satılık
735 000 € 520 000 € 1192 €/m²
  • Nesne kodu 29748
  • Metrekare 436 m²
  • Rooms 6
Satılık
700 000 € 700 €/m²
  • Nesne kodu 44131
  • Metrekare 1000 m²
  • Rooms 1
Satılık
800 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 63604
  • Metrekare 240 m²
  • Rooms 5
Satılık
600 000 € 1578 €/m²
  • Nesne kodu 64730
  • Metrekare 380 m²
  • Rooms 10
Satılık
830 000 € 4068 €/m²
  • Nesne kodu 64733
  • Metrekare 204 m²
  • Rooms 6
Satılık
630 000 € 1363 €/m²
  • Nesne kodu 65803
  • Metrekare 462 m²
  • Denize uzaklık 12000 m

Bülten aboneliği