160 000 €
347 €/m²
Property 6454 photo 1
Property 6454 photo 2
Property 6454 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 4
  • Denize mesafe: 500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 23 km

Açıklama

Satılık Arsa 461 metrekare Thasoz’ta. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 185 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
145 000 € 226 €/m²
  • Nesne kodu 58079
  • Metrekare 640 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
218 000 € 650 €/m²
  • Nesne kodu 58350
  • Metrekare 335 m²
  • Denize uzaklık 180 m
Satılık
200 000 € 542 €/m²
  • Nesne kodu 59542
  • Metrekare 369 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
200 000 € 487 €/m²
  • Nesne kodu 59543
  • Metrekare 410 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
200 000 € 49 €/m²
  • Nesne kodu 60801
  • Metrekare 4010 m²
  • Denize uzaklık 480 m
Satılık
160 000 € 288 €/m²
  • Nesne kodu 60802
  • Metrekare 554 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
160 000 € 120 €/m²
  • Nesne kodu 60809
  • Metrekare 1327 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
170 000 € 212 €/m²
  • Nesne kodu 62847
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
150 000 € 205 €/m²
  • Nesne kodu 62922
  • Metrekare 731 m²
  • Denize uzaklık 90 m
Satılık
150 000 € 342 €/m²
  • Nesne kodu 63564
  • Metrekare 438 m²
  • Denize uzaklık 300 m

Bülten aboneliği