Property 64276 photo 1
Property 64276 photo 2
Property 64276 photo 3

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 8
  • Yapım Yılı: 2027
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: doğalgaz
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 800 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Access
  • Çift cam

Açıklama

Selanik’te satılık 54 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca otopark, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
143 000 € 4766 €/m²
  • Nesne kodu 64534
  • Metrekare 30 m²
  • Rooms 2
Satılık
230 000 € 3432 €/m²
  • Nesne kodu 64594
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 2
Satılık
138 000 € 3631 €/m²
  • Nesne kodu 64629
  • Metrekare 38 m²
  • Rooms 2
Satılık
138 000 € 3285 €/m²
  • Nesne kodu 64640
  • Metrekare 42 m²
  • Rooms 2
Satılık
140 000 € 3255 €/m²
  • Nesne kodu 64641
  • Metrekare 43 m²
  • Rooms 2
Satılık
200 000 € 2222 €/m²
  • Nesne kodu 64670
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
200 000 € 2439 €/m²
  • Nesne kodu 64671
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3
Satılık
170 000 € 3269 €/m²
  • Nesne kodu 64753
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 2
Satılık
205 000 € 3253 €/m²
  • Nesne kodu 64754
  • Metrekare 63 m²
  • Rooms 2
Satılık
175 000 € 2966 €/m²
  • Nesne kodu 64755
  • Metrekare 59 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği