Property 64273 photo 1
Property 64273 photo 2
Property 64273 photo 3

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 8
  • Yapım Yılı: 2027
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: doğalgaz
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 800 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Access
  • Çift cam

Açıklama

Selanik’te satılık 63 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca otopark, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
165 000 € 2661 €/m²
  • Nesne kodu 59675
  • Metrekare 62 m²
  • Rooms 2
Satılık
176 000 € 2022 €/m²
  • Nesne kodu 59872
  • Metrekare 87 m²
  • Rooms 3
Satılık
179 000 € 2057 €/m²
  • Nesne kodu 59874
  • Metrekare 87 m²
  • Rooms 3
Satılık
185 000 € 3189 €/m²
  • Nesne kodu 59881
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 2
Satılık
185 000 € 3189 €/m²
  • Nesne kodu 59884
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 2
Satılık
182 000 € 1895 €/m²
  • Nesne kodu 59890
  • Metrekare 96 m²
  • Rooms 4
Satılık
299 000 € 2300 €/m²
  • Nesne kodu 59899
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 4
Satılık
215 000 € 2945 €/m²
  • Nesne kodu 60056
  • Metrekare 73 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 1724 €/m²
  • Nesne kodu 60737
  • Metrekare 145 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği