Satılık - Yatırım, iş 500 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
1 200 000 € 550 000 €
1100 €/m²
Property 6386 photo 1
Property 6386 photo 2
Property 6386 photo 3
Property 6386 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1990
  • Denize mesafe: 150 m
  • Havaalanına uzaklık: 28 km

Açıklama

Korfu’da satılık iş amaçlı 500 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Yatırım, iş ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Yatırım Satılık
1 200 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 5603
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Yatırım Satılık
1 200 000 € 550 000 € 1100 €/m²
  • Nesne kodu 6386
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
1 200 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 22974
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
1 100 000 € 1100 €/m²
  • Nesne kodu 24443
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
1 500 000 € 4545 €/m²
  • Nesne kodu 25531
  • Metrekare 330 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
1 500 000 € 1500 €/m²
  • Nesne kodu 25619
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
1 600 000 € 1777 €/m²
  • Nesne kodu 31977
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 33466
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
970 000 € 2487 €/m²
  • Nesne kodu 36375
  • Metrekare 390 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği