90 000 €
180 €/m²
Property 63696 photo 1
Property 63696 photo 2
Property 63696 photo 3
Property 63696 photo 4
Property 63696 photo 5
Property 63696 photo 6
Property 63696 photo 7
Property 63696 photo 8

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 650 m
  • Havaalanına uzaklık: 103 km

Açıklama

Satılık Arsa 500 metrekare Kiaritsi’de. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 120 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Önerilen Satılık
100 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 61566
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Önerilen Satılık
100 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 61706
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Önerilen Satılık
95 000 € 190 €/m²
  • Nesne kodu 61789
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
95 000 € 190 €/m²
  • Nesne kodu 62514
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
100 000 € 91 000 € 182 €/m²
  • Nesne kodu 62679
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 3400 m
Satılık
100 000 € 91 000 € 182 €/m²
  • Nesne kodu 62680
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 3400 m
Satılık
130 000 € 260 €/m²
  • Nesne kodu 62684
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 3200 m
Satılık
100 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 62784
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 170 m
Satılık
100 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 62789
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
95 000 € 78 000 € 156 €/m²
  • Nesne kodu 62812
  • Metrekare 498 m²
  • Denize uzaklık 1500 m

Bülten aboneliği