1 450 000 €
2566 €/m²
Property 63652 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 1200 m
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Hizmetler

  • Golden Visa

Açıklama

Satılık Arsa 565 metrekare Atina’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 450 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 600 000 € 850 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 6226
  • Metrekare 22000 m²
  • Denize uzaklık 25000 m
Satılık
1 300 000 € 1857 €/m²
  • Nesne kodu 9756
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 12904
  • Metrekare 444 m²
  • Denize uzaklık 6800 m
Satılık
1 250 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 18057
  • Metrekare 22000 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
1 500 000 € 541 €/m²
  • Nesne kodu 21799
  • Metrekare 2768 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
2 000 000 € 1 000 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 34904
  • Metrekare 148000 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
1 250 000 € 950 000 € 860 €/m²
  • Nesne kodu 41133
  • Metrekare 1104 m²
  • Denize uzaklık 18000 m
Satılık
1 350 000 € 4285 €/m²
  • Nesne kodu 56266
  • Metrekare 315 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
1 650 000 € 1195 €/m²
  • Nesne kodu 56794
  • Metrekare 1380 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
1 180 000 € 1815 €/m²
  • Nesne kodu 62700
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 14500 m

Bülten aboneliği