Property 63233 photo 1
Property 63233 photo 2
Property 63233 photo 3
Property 63233 photo 4
Property 63233 photo 5
Property 63233 photo 6
Property 63233 photo 7
Property 63233 photo 8

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1961
  • Oda sayısı: 2
  • Levels: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 800 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Hizmetler

  • Depo
  • Access
  • Çift cam
  • İç merdiven
  • Golden Visa

Açıklama

Selanik’te satılık 90 metrekare daire. Daire Bodrum katında bulunur, Bodrum katı salon mevcuttur. zemin kat salon, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
175 000 € 4166 €/m²
  • Nesne kodu 66030
  • Metrekare 42 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 5102 €/m²
  • Nesne kodu 66031
  • Metrekare 49 m²
  • Rooms 3
Satılık
178 000 € 4450 €/m²
  • Nesne kodu 66033
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2
Kiralık
den 750 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 66039
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 4
Satılık
470 000 € 4086 €/m²
  • Nesne kodu 66045
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 4
Önerilen Satılık
60 000 € 659 €/m²
  • Nesne kodu 66064
  • Metrekare 91 m²
  • Rooms 3
Kiralık
den 450 € /yıl başına 12 €/m²
  • Nesne kodu 66083
  • Metrekare 35 m²
  • Rooms 1
Satılık
135 000 € 1875 €/m²
  • Nesne kodu 66094
  • Metrekare 72 m²
  • Rooms 2
Kiralık
den 600 € /her ay 7 €/m²
  • Nesne kodu 66099
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği