1 200 000 €
4096 €/m²
Property 63185 photo 1
Property 63185 photo 2
Property 63185 photo 3
Property 63185 photo 4
Property 63185 photo 5
Property 63185 photo 6
Property 63185 photo 7
Property 63185 photo 8
Property 63185 photo 9
Property 63185 photo 10
Property 63185 photo 11
Property 63185 photo 12

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2025
  • Oda sayısı: 5
  • Isıtma: elektrikli
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Type of flooring: tiles
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 380 m
  • Havaalanına uzaklık: 22 km

Açıklama

Attiki’de satılık 293 metrekare 2-katlı villa. zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, 2 duşlu tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, yüzme havuzu, otopark, bahçe, çim, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

-----------------------------------

Lagonisi’de Lüks Villa – 293 m², 640 m² Arsa Üzerinde, Havuzlu

Denize sadece 350 metre, Atina Uluslararası Havalimanı'na ise 22 km mesafede yer alan bu yapımı devam eden lüks villa, 293 m² kapalı alana ve 640 m² arsa üzerine inşa edilmektedir. Teslim süresi 3 aydır ve modern tasarımı, ileri teknoloji sistemleri ve yüksek kaliteli detaylarıyla öne çıkmaktadır.

Zemin Kat:

  • Tavan boyu camlarla donatılmış geniş ve aydınlık oturma odası
  • Açık plan mutfak ve yemek alanı
  • Şömine kurulumuna uygun alan
  • Isıtmalı yüzme havuzuna ve pergolalı dinlenme alanlarına doğrudan çıkış

Üst Kat:

  • Özel balkonlu yatak odaları, açık manzaralı
  • Modern ve konforlu banyolar
  • Cam ve taş unsurlarıyla modern mimari, bol doğal ışık sağlar

Ek Özellikler:

  • Arsa büyüklüğü: 640 m²
  • Isıtmalı yüzme havuzu
  • 3 araçlık otopark
  • Isı pompası sistemi ve güneş enerjili su ısıtıcı
  • Kurulu alarm güvenlik sistemi
  • Şık tasarımlı pergolalar
  • Gardırop ve klima dahil değildir (altyapı hazır)

Attika’nın en gözde sahil bölgelerinden birinde yer alan bu villa, hem konut hem de yatırım için eşsiz bir fırsattır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 300 000 € 3714 €/m²
  • Nesne kodu 14434
  • Metrekare 350 m²
  • Rooms 15
Satılık
1 100 000 € 4400 €/m²
  • Nesne kodu 18361
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 6
Satılık
1 700 000 € 3541 €/m²
  • Nesne kodu 18833
  • Metrekare 480 m²
  • Rooms 6
Satılık
1 000 000 € 1428 €/m²
  • Nesne kodu 19908
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
1 250 000 € 3472 €/m²
  • Nesne kodu 23301
  • Metrekare 360 m²
  • Rooms 7
Satılık
1 200 000 € 3108 €/m²
  • Nesne kodu 24980
  • Metrekare 386 m²
  • Rooms 9
Satılık
1 000 000 € 2173 €/m²
  • Nesne kodu 29503
  • Metrekare 460 m²
  • Rooms 6
Satılık
1 320 000 € 6285 €/m²
  • Nesne kodu 30238
  • Metrekare 210 m²
  • Rooms 5
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 30753
  • Metrekare 335 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği