470 000 € 390 000 €
2786 €/m²
Property 63176 photo 1
Property 63176 photo 2
Property 63176 photo 3
Property 63176 photo 4
Property 63176 photo 5
Property 63176 photo 6
Property 63176 photo 7
Property 63176 photo 8
Property 63176 photo 9
Property 63176 photo 10
Property 63176 photo 11
Property 63176 photo 12
Property 63176 photo 13
Property 63176 photo 14
Property 63176 photo 15
Property 63176 photo 16
Property 63176 photo 17
Property 63176 photo 18
Property 63176 photo 19
Property 63176 photo 20
Property 63176 photo 21
Property 63176 photo 22
Property 63176 photo 23
Property 63176 photo 24
Property 63176 photo 25
Property 63176 photo 26
Property 63176 photo 27
Property 63176 photo 28
Property 63176 photo 29
Property 63176 photo 30
Property 63176 photo 31
Property 63176 photo 32
Property 63176 photo 33
Property 63176 photo 34
Property 63176 photo 35

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2009
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: mazot
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 2300 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3 km
  • Havaalanına uzaklık: 4 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo
  • İç merdiven

Açıklama

Korfu’da satılık 140 metrekare 2 katlı müstakil ev. zemin kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, bir banyo, bir kiler mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca şömine, klima, otopark, bahçe, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
530 000 € 1394 €/m²
  • Nesne kodu 24158
  • Metrekare 380 m²
  • Rooms 3
Satılık
580 000 € 3717 €/m²
  • Nesne kodu 24433
  • Metrekare 156 m²
  • Rooms 6
Satılık
700 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 24926
  • Metrekare 140 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 25224
  • Metrekare 128 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
400 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 25506
  • Metrekare 400 m²
  • Rooms 3
Satılık
410 000 € 2277 €/m²
  • Nesne kodu 25745
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
395 000 € 2633 €/m²
  • Nesne kodu 32046
  • Metrekare 150 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
650 000 € 2600 €/m²
  • Nesne kodu 33117
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
405 000 € 3115 €/m²
  • Nesne kodu 35180
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 4
Satılık
480 000 € 2296 €/m²
  • Nesne kodu 36677
  • Metrekare 209 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği