İstek üzeri
Property 63174 photo 1
Property 63174 photo 2
Property 63174 photo 3
Property 63174 photo 4
Property 63174 photo 5
Property 63174 photo 6
Property 63174 photo 7
Property 63174 photo 8
Property 63174 photo 9
Property 63174 photo 10
Property 63174 photo 11
Property 63174 photo 12
Property 63174 photo 13
Property 63174 photo 14

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 18 km
  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 1100 metrekare Korfu’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 650 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
220 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 57121
  • Metrekare 8500 m²
  • Denize uzaklık 3700 m
Satılık
75 000 € 52 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 59230
  • Metrekare 1757 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
110 000 € 112 €/m²
  • Nesne kodu 62632
  • Metrekare 980 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
850 000 € 191 €/m²
  • Nesne kodu 62951
  • Metrekare 4444 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
450 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 62176
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
145 000 € 204 €/m²
  • Nesne kodu 65891
  • Metrekare 710 m²
  • Denize uzaklık 6900 m
Satılık
350 000 € 87 €/m²
  • Nesne kodu 64097
  • Metrekare 4012 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
120 000 € 128 €/m²
  • Nesne kodu 60113
  • Metrekare 932 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
105 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 61454
  • Metrekare 2470 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
320 000 € 280 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 59779
  • Metrekare 5020 m²
  • Denize uzaklık 1300 m

Bülten aboneliği