195 000 €
4756 €/m²
Property 61689 photo 1
Property 61689 photo 2
Property 61689 photo 3
Property 61689 photo 4
Property 61689 photo 5
Property 61689 photo 6

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 4
  • Yapım Yılı: 2025
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: ısıtma pompası
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 226 m
  • Havaalanına uzaklık: 24 km

Açıklama

Girit’te satılık 41 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca klima, asansör, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
267 000 € 257 000 € 3893 €/m²
  • Nesne kodu 42761
  • Metrekare 66 m²
  • Rooms 2
Satılık
267 000 € 2495 €/m²
  • Nesne kodu 49035
  • Metrekare 107 m²
  • Rooms 4
Satılık
290 000 € 2071 €/m²
  • Nesne kodu 54689
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 4
Satılık
225 000 € 4017 €/m²
  • Nesne kodu 62165
  • Metrekare 56 m²
  • Rooms 3
Satılık
200 000 € 2666 €/m²
  • Nesne kodu 62170
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 2
Satılık
240 000 € 3076 €/m²
  • Nesne kodu 63234
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Satılık
195 000 € 2407 €/m²
  • Nesne kodu 64874
  • Metrekare 81 m²
  • Rooms 3
Seçkin Satılık
196 000 € 4900 €/m²
  • Nesne kodu 64894
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2
Seçkin Satılık
228 000 € 4560 €/m²
  • Nesne kodu 66020
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Önerilen Satılık
192 000 € 4800 €/m²
  • Nesne kodu 66021
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği