Satılan
245 000 €
2722 €/m²
Property 615 photo 1
Property 615 photo 2
Property 615 photo 3
Property 615 photo 4
Property 615 photo 5
Property 615 photo 6
Property 615 photo 7
Property 615 photo 8

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 4: 3 спальные, гостиная, кухня, 2 ванные и балкон
  • Denize mesafe: 150 m
  • Havaalanına uzaklık: 120 km

Hizmetler

  • Parking

Açıklama

Loutraki’de satılık 90 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, otopark, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
320 000 € 3200 €/m²
  • Nesne kodu 39045
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
250 000 € 3125 €/m²
  • Nesne kodu 49217
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
215 000 € 2756 €/m²
  • Nesne kodu 56453
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Satılık
290 000 € 4833 €/m²
  • Nesne kodu 59654
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 5094 €/m²
  • Nesne kodu 59655
  • Metrekare 53 m²
  • Rooms 3
Satılık
260 000 € 4905 €/m²
  • Nesne kodu 59656
  • Metrekare 53 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 4909 €/m²
  • Nesne kodu 59657
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 4385 €/m²
  • Nesne kodu 59658
  • Metrekare 57 m²
  • Rooms 3
Satılık
235 000 € 3983 €/m²
  • Nesne kodu 59659
  • Metrekare 59 m²
  • Rooms 3
Satılık
225 000 € 3515 €/m²
  • Nesne kodu 61378
  • Metrekare 64 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği