675 000 € 600 000 €
3390 €/m²
Property 6100 photo 1
Property 6100 photo 2
Property 6100 photo 3
Property 6100 photo 4
Property 6100 photo 5
Property 6100 photo 6
Property 6100 photo 7
Property 6100 photo 8
Property 6100 photo 9
Property 6100 photo 10
Property 6100 photo 11
Property 6100 photo 12
Property 6100 photo 13
Property 6100 photo 14
Property 6100 photo 15
Property 6100 photo 16
Property 6100 photo 17
Property 6100 photo 18
Property 6100 photo 19
Property 6100 photo 20

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 1991
  • Oda sayısı: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 700 m
  • Havaalanına uzaklık: 29 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo
  • Garaj

Açıklama

Attiki’de satılık 177 metrekare 2 katlı müstakil ev. zemin kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir kiler mevcuttur. 1. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, otopark, çim, barbekü, garaj, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
580 000 € 2416 €/m²
  • Nesne kodu 19405
  • Metrekare 240 m²
  • Rooms 8
Satılık
1 000 000 € 2325 €/m²
  • Nesne kodu 21817
  • Metrekare 430 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
760 000 € 2923 €/m²
  • Nesne kodu 22807
  • Metrekare 260 m²
  • Rooms 5
Satılık
830 000 € 2184 €/m²
  • Nesne kodu 23004
  • Metrekare 380 m²
  • Rooms 8
Satılık
600 000 € 2173 €/m²
  • Nesne kodu 23036
  • Metrekare 276 m²
  • Rooms 7
Satılık
750 000 € 2272 €/m²
  • Nesne kodu 23422
  • Metrekare 330 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
670 000 € 1558 €/m²
  • Nesne kodu 23473
  • Metrekare 430 m²
  • Rooms 4
Satılık
890 000 € 3423 €/m²
  • Nesne kodu 23481
  • Metrekare 260 m²
  • Rooms 12
Satılık
660 000 € 3882 €/m²
  • Nesne kodu 23806
  • Metrekare 170 m²
  • Rooms 5
Satılık
700 000 € 2800 €/m²
  • Nesne kodu 23811
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 8

Bülten aboneliği