Satılık - Arsa 5600 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
İstek üzeri
Property 6097 photo 1
Property 6097 photo 2
Property 6097 photo 3
Property 6097 photo 4
Property 6097 photo 5
Property 6097 photo 6
Property 6097 photo 7
Property 6097 photo 8
Property 6097 photo 9

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 190 m
  • En yakın şehire uzaklık: 18 km
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 5600 metrekare Korfu’da. Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
75 000 € 204 €/m²
  • Nesne kodu 6153
  • Metrekare 367 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
550 000 € 220 €/m²
  • Nesne kodu 6155
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
1 300 000 € 144 €/m²
  • Nesne kodu 8123
  • Metrekare 9000 m²
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 8799
  • Metrekare 27000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
135 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 8801
  • Metrekare 5743 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
190 000 € 90 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 8989
  • Metrekare 2560 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
290 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 8990
  • Metrekare 7500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
55 000 € 113 €/m²
  • Nesne kodu 8991
  • Metrekare 486 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
105 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 8992
  • Metrekare 2100 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
55 000 € 46 €/m²
  • Nesne kodu 8993
  • Metrekare 1186 m²
  • Denize uzaklık 5500 m

Bülten aboneliği