175 000 €
3365 €/m²
Property 60289 photo 1
Property 60289 photo 2
Property 60289 photo 3
Property 60289 photo 4
Property 60289 photo 5
Property 60289 photo 6
Property 60289 photo 7
Property 60289 photo 8
Property 60289 photo 9
Property 60289 photo 10
Property 60289 photo 11
Property 60289 photo 12
Property 60289 photo 13
Property 60289 photo 14
Property 60289 photo 15
Property 60289 photo 16
Property 60289 photo 17
Property 60289 photo 18
Property 60289 photo 19
Property 60289 photo 20

Ayrıntılar

  • Kat: 2. kat
  • Yapım Yılı: 2000
  • Yenileme yılı: 2024
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 5500 m
  • Havaalanına uzaklık: 41 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 52 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca klima, tente, asansör, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
185 000 € 2341 €/m²
  • Nesne kodu 6260
  • Metrekare 79 m²
  • Rooms 2
Satılık
170 000 € 3269 €/m²
  • Nesne kodu 7942
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 2
Satılık
185 000 € 2176 €/m²
  • Nesne kodu 8127
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 4629 €/m²
  • Nesne kodu 10937
  • Metrekare 54 m²
  • Rooms 2
Satılık
150 000 € 2678 €/m²
  • Nesne kodu 12503
  • Metrekare 56 m²
  • Rooms 2
Satılık
170 000 € 1888 €/m²
  • Nesne kodu 22548
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
180 000 € 3272 €/m²
  • Nesne kodu 22594
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
190 000 € 3064 €/m²
  • Nesne kodu 34805
  • Metrekare 62 m²
  • Rooms 2
Satılık
175 000 € 3804 €/m²
  • Nesne kodu 34846
  • Metrekare 46 m²
  • Rooms 2
Satılık
150 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 34854
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği