Satılan
Property 60243 photo 1
Property 60243 photo 2
Property 60243 photo 3
Property 60243 photo 4
Property 60243 photo 5
Property 60243 photo 6
Property 60243 photo 7
Property 60243 photo 8

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 5
  • Kat: 1. kat
  • Yenileme yılı: 2024
  • Oda sayısı: 1
  • Isıtma: elektrikli
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 1500 m
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Hizmetler

  • Uydu TV
  • Çift cam

Açıklama

Selanik’te satılık 16 metrekare daire. Daire Semi-first floor bulunur, Semi-first floor salon, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, klima, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Önerilen Satılık
168 000 € 1826 €/m²
  • Nesne kodu 65112
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 4
Satılık
189 000 € 2520 €/m²
  • Nesne kodu 65127
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
330 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 65148
  • Metrekare 132 m²
  • Rooms 6
Satılık
189 000 € 2486 €/m²
  • Nesne kodu 65151
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 3
Kiralık
den 850 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 65164
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 1

Bülten aboneliği