221 000 €
553 €/m²
Property 6023 photo 1
Property 6023 photo 2
Property 6023 photo 3
Property 6023 photo 4
Property 6023 photo 5
Property 6023 photo 6
Property 6023 photo 7

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 63 km

Açıklama

Evia’da satılık iş amaçlı 400 metrekare. Ticari alan 1 kattan oluşmaktadır. Yatırım, iş ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
210 000 € 840 €/m²
  • Nesne kodu 5149
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
221 000 € 552 €/m²
  • Nesne kodu 6023
  • Metrekare 400 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 925 €/m²
  • Nesne kodu 12613
  • Metrekare 270 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
250 000 € 166 €/m²
  • Nesne kodu 42503
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 600 m

Bülten aboneliği