29 000 €
4 €/m²
Property 59989 photo 1
Property 59989 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 13000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 45 km

Açıklama

Satılık Arsa 6768 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının dışındadır . Arsanın imarı bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
38 000 € 246 €/m²
  • Nesne kodu 11039
  • Metrekare 154 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
35 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 40582
  • Metrekare 810 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
38 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 24355
  • Metrekare 3562 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
40 000 € 112 €/m²
  • Nesne kodu 31899
  • Metrekare 354 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
30 000 € 3 €/m²
  • Nesne kodu 44604
  • Metrekare 9500 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
30 000 € 90 €/m²
  • Nesne kodu 54590
  • Metrekare 330 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
32 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 51734
  • Metrekare 4087 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
40 000 € 177 €/m²
  • Nesne kodu 39874
  • Metrekare 225 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
25 000 € 99 €/m²
  • Nesne kodu 54666
  • Metrekare 252 m²
  • Denize uzaklık 19000 m

Bülten aboneliği