290 000 €
1946 €/m²
Property 59506 photo 1
Property 59506 photo 2
Property 59506 photo 3

Ayrıntılar

Açıklama

satılık iş amaçlı 149 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Yatırım, iş ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 2071 €/m²
  • Nesne kodu 52083
  • Metrekare 169 m²
  • Denize uzaklık 34000 m
Satılık
350 000 € 1750 €/m²
  • Nesne kodu 53152
  • Metrekare 200 m²
Satılık
405 000 € 816 €/m²
  • Nesne kodu 58619
  • Metrekare 496 m²
Satılık
300 000 € 1630 €/m²
  • Nesne kodu 59505
  • Metrekare 184 m²
Satılık
290 000 € 1946 €/m²
  • Nesne kodu 59506
  • Metrekare 149 m²

Bülten aboneliği