Satılık - Müstakil ev 305 m²

Yunanistan Kıbrıs Baf Baf
530 000 €
1738 €/m²
Property 59501 photo 1
Property 59501 photo 2
Property 59501 photo 3
Property 59501 photo 4

Ayrıntılar

Açıklama

satılık 305 metrekare 0 katlı müstakil ev. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
650 000 € 2708 €/m²
  • Nesne kodu 23514
  • Metrekare 240 m²
  • Rooms 4
Satılık
470 000 € 2993 €/m²
  • Nesne kodu 49141
  • Metrekare 157 m²
  • Rooms 4
Satılık
430 000 € 3553 €/m²
  • Nesne kodu 49143
  • Metrekare 121 m²
  • Rooms 3
Satılık
530 000 € 1737 €/m²
  • Nesne kodu 59501
  • Metrekare 305 m²
Satılık
495 000 € 1767 €/m²
  • Nesne kodu 65255
  • Metrekare 280 m²

Bülten aboneliği