525 000 €
452 €/m²
Property 5924 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 300 m
  • Havaalanına uzaklık: 19 km

Açıklama

Satılık Arsa 1160 metrekare Attiki’de. Arsanın imarı bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
450 000 € 374 €/m²
  • Nesne kodu 52393
  • Metrekare 1203 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
600 000 € 453 €/m²
  • Nesne kodu 52870
  • Metrekare 1322 m²
Satılık
650 000 € 550 000 € 611 €/m²
  • Nesne kodu 56455
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 70 m
Satılık
550 000 € 523 €/m²
  • Nesne kodu 59221
  • Metrekare 1050 m²
  • Denize uzaklık 260 m
Satılık
465 000 € 775 €/m²
  • Nesne kodu 59234
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
440 000 € 500 €/m²
  • Nesne kodu 59235
  • Metrekare 880 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
550 000 € 1571 €/m²
  • Nesne kodu 60566
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
480 000 € 375 000 € 315 €/m²
  • Nesne kodu 60861
  • Metrekare 1187 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
690 000 € 690 €/m²
  • Nesne kodu 61158
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
700 000 € 514 €/m²
  • Nesne kodu 64079
  • Metrekare 1361 m²
  • Denize uzaklık 310 m

Bülten aboneliği