570 000 €
3878 €/m²
Property 5879 photo 1
Property 5879 photo 2
Property 5879 photo 3
Property 5879 photo 4
Property 5879 photo 5
Property 5879 photo 6
Property 5879 photo 7
Property 5879 photo 8
Property 5879 photo 9
Property 5879 photo 10
Property 5879 photo 11
Property 5879 photo 12
Property 5879 photo 13
Property 5879 photo 14
Property 5879 photo 15
Property 5879 photo 16
Property 5879 photo 17

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 5
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 15000 m
  • Havaalanına uzaklık: 12 km

Hizmetler

  • Parking
  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık 147 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 3 yatak odası, 2 salon, bir mutfak, bir banyo, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, otopark, bahçe, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
600 000 € 6666 €/m²
  • Nesne kodu 65133
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
630 000 € 5478 €/m²
  • Nesne kodu 65195
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 4
Satılık
553 000 € 6583 €/m²
  • Nesne kodu 65337
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
624 500 € 6643 €/m²
  • Nesne kodu 65338
  • Metrekare 94 m²
  • Rooms 3
Satılık
614 000 € 6395 €/m²
  • Nesne kodu 65339
  • Metrekare 96 m²
  • Rooms 3
Satılık
587 500 € 6994 €/m²
  • Nesne kodu 65341
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
615 000 € 6988 €/m²
  • Nesne kodu 65342
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 3
Satılık
596 000 € 6850 €/m²
  • Nesne kodu 65343
  • Metrekare 87 m²
  • Rooms 3
Satılık
584 000 € 6790 €/m²
  • Nesne kodu 65344
  • Metrekare 86 m²
  • Rooms 3
Satılık
620 000 € 4133 €/m²
  • Nesne kodu 65460
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği