180 000 €
28 €/m²
Property 58638 photo 1
Property 58638 photo 2
Property 58638 photo 3
Property 58638 photo 4

Ayrıntılar

Açıklama

Satılık Arsa 6355 metrekare .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
167 800 € 259 €/m²
  • Nesne kodu 25716
  • Metrekare 647 m²
Satılık
164 650 € 258 €/m²
  • Nesne kodu 25718
  • Metrekare 636 m²
Satılık
164 500 € 313 €/m²
  • Nesne kodu 49151
  • Metrekare 524 m²
  • Denize uzaklık 45000 m
Satılık
165 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 52761
  • Metrekare 7358 m²
Satılık
180 000 € 84 €/m²
  • Nesne kodu 54504
  • Metrekare 2119 m²
Satılık
170 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 57596
  • Metrekare 2156 m²
Satılık
180 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 58638
  • Metrekare 6355 m²
Satılık
160 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 58700
  • Metrekare 17057 m²
Satılık
180 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 58828
  • Metrekare 11299 m²
Satılık
150 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 64921
  • Metrekare 1392 m²

Bülten aboneliği