Satılık - Villa 126 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
800 000 €
6349 €/m²
Property 5766 photo 1
Property 5766 photo 2
Property 5766 photo 3
Property 5766 photo 4
Property 5766 photo 5
Property 5766 photo 6
Property 5766 photo 7
Property 5766 photo 8
Property 5766 photo 9
Property 5766 photo 10
Property 5766 photo 11
Property 5766 photo 12
Property 5766 photo 13
Property 5766 photo 14
Property 5766 photo 15
Property 5766 photo 16

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1985
  • Denize mesafe: 3900 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3,6 km
  • Havaalanına uzaklık: 12 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz
  • Şömine

Açıklama

Korfu’da satılık 126 metrekare villa. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, klima, yüzme havuzu, otopark, bahçe, çim, bulunmaktadır.

Satılık: Moraitika köyüne yürüme mesafesinde sessiz, tenha bir konumda küçük bir villa.

Villada bir yatak odası, mutfak ve yemek alanı içeren bir oturma odası bulunan iki ayrı daire bulunmaktadır. Ayrıca bir bodrum katı, meyve ağaçları olan bir bahçe, yüzme havuzu vardır.

Villanın konumu huzur ve sessizlik ile kuşların şarkı söylemesini sağlar.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 000 000 € 6535 €/m²
  • Nesne kodu 4946
  • Metrekare 153 m²
  • Rooms 5
Satılık
800 000 € 6349 €/m²
  • Nesne kodu 5766
  • Metrekare 126 m²
  • Denize uzaklık 3900 m
Satılık
750 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 7935
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 6
Satılık
990 000 € 3300 €/m²
  • Nesne kodu 19880
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 5
Satılık
950 000 € 3518 €/m²
  • Nesne kodu 21757
  • Metrekare 270 m²
  • Rooms 7
Satılık
850 000 € 2478 €/m²
  • Nesne kodu 32886
  • Metrekare 343 m²
  • Rooms 8
Satılık
950 000 € 3958 €/m²
  • Nesne kodu 34371
  • Metrekare 240 m²
  • Rooms 5
Satılık
695 000 € 9652 €/m²
  • Nesne kodu 59047
  • Metrekare 72 m²
  • Rooms 1
Satılık
800 000 € 3404 €/m²
  • Nesne kodu 61526
  • Metrekare 235 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği