450 000 € 390 000 €
7800 €/m²
Property 57261 photo 1
Property 57261 photo 2
Property 57261 photo 3
Property 57261 photo 4
Property 57261 photo 5
Property 57261 photo 6
Property 57261 photo 7
Property 57261 photo 8
Property 57261 photo 9
Property 57261 photo 10
Property 57261 photo 11
Property 57261 photo 12
Property 57261 photo 13
Property 57261 photo 14

Ayrıntılar

  • Kat: 4. kat
  • Yapım Yılı: 1970
  • Yenileme yılı: 2020
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: elektrikli
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 5600 m
  • Havaalanına uzaklık: 31 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 50 metrekare daire. Daire 4. katta bulunur, 4. kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca klima, asansör, ısıtma, alarm sistemi, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
385 000 € 4583 €/m²
  • Nesne kodu 58954
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
365 000 € 4679 €/m²
  • Nesne kodu 58955
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Satılık
473 000 € 4592 €/m²
  • Nesne kodu 58956
  • Metrekare 103 m²
  • Rooms 3
Satılık
384 000 € 4517 €/m²
  • Nesne kodu 58957
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 3
Satılık
370 000 € 4805 €/m²
  • Nesne kodu 58958
  • Metrekare 77 m²
  • Rooms 3
Satılık
411 000 € 4670 €/m²
  • Nesne kodu 58959
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 3
Satılık
382 000 € 4961 €/m²
  • Nesne kodu 58960
  • Metrekare 77 m²
  • Rooms 3
Satılık
498 000 € 4742 €/m²
  • Nesne kodu 58961
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 3
Satılık
391 000 € 4654 €/m²
  • Nesne kodu 58962
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
371 000 € 4756 €/m²
  • Nesne kodu 58963
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği