260 000 €
2955 €/m²
Property 56818 photo 1
Property 56818 photo 2
Property 56818 photo 3
Property 56818 photo 4
Property 56818 photo 5
Property 56818 photo 6
Property 56818 photo 7
Property 56818 photo 8
Property 56818 photo 9
Property 56818 photo 10
Property 56818 photo 11
Property 56818 photo 12
Property 56818 photo 13
Property 56818 photo 14
Property 56818 photo 15
Property 56818 photo 16
Property 56818 photo 17
Property 56818 photo 18
Property 56818 photo 19
Property 56818 photo 20
Property 56818 photo 21
Property 56818 photo 22

Ayrıntılar

  • Kat: 2. kat
  • Yapım Yılı: 1985
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 17000 m
  • Havaalanına uzaklık: 28 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Şömine
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 88 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir manzaraya sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, şömine, klima, otopark, asansör, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
265 000 € 6022 €/m²
  • Nesne kodu 60151
  • Metrekare 44 m²
  • Rooms 2
Satılık
265 000 € 7361 €/m²
  • Nesne kodu 60154
  • Metrekare 36 m²
  • Rooms 2
Satılık
260 000 € 7222 €/m²
  • Nesne kodu 60155
  • Metrekare 36 m²
  • Rooms 3
Satılık
265 000 € 6022 €/m²
  • Nesne kodu 60156
  • Metrekare 44 m²
  • Rooms 2
Satılık
275 000 € 5851 €/m²
  • Nesne kodu 60158
  • Metrekare 47 m²
  • Rooms 2
Satılık
255 000 € 7727 €/m²
  • Nesne kodu 60161
  • Metrekare 33 m²
  • Rooms 2
Satılık
220 000 € 2716 €/m²
  • Nesne kodu 60192
  • Metrekare 81 m²
  • Rooms 3
Satılık
260 000 € 3170 €/m²
  • Nesne kodu 60327
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3
Satılık
225 000 € 175 000 € 4069 €/m²
  • Nesne kodu 60384
  • Metrekare 43 m²
  • Rooms 2
Satılık
275 000 € 4365 €/m²
  • Nesne kodu 60392
  • Metrekare 63 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği